Podpora erekcie, oddialenie ejakulácie u muža

O nás

Sme internetový obchod generických liekov výlučne farmaceutických gigantov akými sú Ajanta Pharma, Cipla , Sunrise a Centurion a mnoho ďalších. Lieky ako sú Kamagra, Tadalis, Valif a pod. sú najpredávanejšie z liekov na liečbu erektílnej disfunkcie predávané v celej Európe a USA. Všetky naše produkty sú 100% originálne a pochádzajú priamo od farmaceutických výrobcov.

 

>> viac

Ako funguje Kamagra?

Pôvodne bola Kamagra vyvinutá na liečbu  arteriálnej hypertenzie (ide pomerne vzácne pľúcne ochorenie, ale za to smrteľné). Účinná látka sildenafil zlepšuje priechodnosť ciev, resp. prietok krvi (normalizuje tlak) a zvyšuje celkovú fyzickú zdatnosť. V súčastnosti je však jej hlavné využitie smerované na liečbu erektilnej dysfunkcie.

 

>> viac

Užívanie a dávkovanie

Bežné a odporúčané dávkovanie je 50mg dávka na deň. Pokiaľ sú účinky slabé a skoro sa neprejavujú, dávka sa môže zvýšiť až na 100mg. Je dobré Kamagru zapiť s dostatočným množstvom tekutín, najlepšia je čistá voda. Najsilnejší účinok sa zvyčajne prejavuje od 30 do 120 minút. Pri prekročení doporučenej dávke môže dôjsť k intoxikácií.

 

>> viac

Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov